Nezapomínejme kdo jsme ...

Nezapomínejme kdo jsme ...

Občas mám to štěstí a mohu fotit věci, které nejsou zas tak obvyklé, v dnešní době bych se nebál říct až převzácné. Na počátku byla poptávka focení v krojích, úkolem bylo vyfotit fotografií po zhruba 30 letech podobnou té, kdy tehdy ještě malá slečna seděla mamince na klíně. Už poptávka byla pro mě inspirující a na focení jsme se moc těšil. Přece jen..

Více..

Rodinné podzimy

Rodinné podzimy

Pokud bych měl napsat co mě nejvíce na focení baví a zároveň těší, stačí mi odkaz na tento foto-příběh. Je klasický slunečný listopadový den a já se už druhým rokem scházím s touto úžasnou šestičlennou rodinkou. Už v počátcích mého příchodu na plac je jasné, že tady půjde o něco více než jen o focení klidného roztomilého dítěte, tady budu muset..

Více..

Ivana a Vlasta

Ivana a Vlasta

za 5 min 12 …

Více..

Rande v parku

Rande v parku

Rande před mými objektivy není žádný problém. Hlavně jako bych tam nebyl … .

Více..

Až pod Mont Blanc

Až pod Mont Blanc

Celkem 3550 Km na cestách, 8 dní, 5 států, jeden batoh, gril, stan, spacák, karimatka, nějaké ty eura a chuť jít pro zážitky po hlavě. Taková je bilance mého týdenního foto tripu, který jsem absolvoval v několika dnech – den 1. , den 2. , den 3. , den 4., den 5., den 6., den 7. – 8. PLÁN: Rakousko (Salzburg, Hallstatt – vyhlídka Welterbeblick, Grossglockner a..

Více..

Brzy z rána nad Těšínem

Brzy z rána nad Těšínem

Pár fotografií zaznamenávajících rozbřesk nad Těšínem.

Více..

BYSTŘICE v roce 2021

BYSTŘICE v roce 2021

V roce 2021 jsme měl za úkol zachytit obec Bystřice. Během celého roku jsem prošel mnoho nádherných míst v okolí obce a podařilo se mi zachytit snímky, které se jen tak už nebudou opakovat. Mnoho vrcholků v okolí obce jako (Javorový, V Pasekách, Prašivá hora, Hrbel, Polední, Skalka, Žďár, Malý Kozinec a Plenisko se kácením stromů proměnilo na úplně jinou..

Více..

Novoroční ohňostroje - Český Těšín/Cieszyn

Novoroční ohňostroje - Český Těšín/Cieszyn

Ohňostroj 2022 , Ohňostroj 2019 , Ohňostroj 2018 , Ohňostroj 2017 , Ohňostroj 2016 , Ohňostroj 2015. , Ohňostroj 2014. Ohňostroj 2022 Ohňostroj 2019 Ohňostroj 2018 Ohňostroj 2017 Ohňostroj 2016 Ohňostroj 2015 Ohňostroj 2014

Více..

Z ptačí perspektivy ...

Z ptačí perspektivy ...

Nikdy by mě nenapadlo sednout do něčeho tak malého a vratkého jako je „malé prdítko“ jménem Cessna. Nikdy se mi dokonce o létání v něčem takovém, ani ve snu, nezdálo a přiznám se jeden z důvodů byl i strach a obavy. Jsem zvyklý si vše vyšlapat pěšky, pevná půda pod nohama a pěkně s technikou na zádech až na vrcholky našich Beskyd. Toto moje přesvědčení,..

Více..

Rodinná pohoda

Rodinná pohoda

Jedno pohodové rodinné foto-dopoledne :)

Více..

Tak jde čas

Tak jde čas

Tato série vznikla čistě náhodou u pivka, kdy jsme si s Rudou po prvním focení řekli, … bude super zaznamenat každý rok otce se synem. Každý rok když se Ruda hlásí v období narozenin syna je to pro mne taky uvědomění, že náš čas, naše životy plynou velmi rychle a je třeba je žít naplno. Pokud budeme vytrvalí dočkáme se úžasné série fotek a já doufám, že..

Více..

Když sucho ukazuje minulost

Když sucho ukazuje minulost

Těrlická přehrada Na podzim roku 2015 se díky delšímu období bez deště bylo možno projít suchou nohou po samotném dně přehrady, která byla vybudována zhruba v letech 1955 – 1961. nešlo toho nevyužít a tak jsem v neděli před obědem vyrazil. Přehrada v tomto roce ukázala pohledy nevídané tak často, které od 50. let tajila pod svojí hladinou. Jednalo se hlavně..

Více..

TABLO Przedzkole Stonoga Bystrzyca

TABLO Przedzkole Stonoga Bystrzyca

Przedzkole Stonoga Bystrzyca

Více..

TABLO Ekonomické lyceum 2012-2016

TABLO Ekonomické lyceum 2012-2016

Ekonomické lyceum 2012–2016 4.A Přes překážky ke hvězdám

Více..

Island 2017

Island 2017

Island 2017 – den 1. , den 2. , den 3. , den 4., den 5., den 6., den 7. – 8. PLÁN: Okruh . DEN 1. Počátkem roku 2017 se tak nějak zrodila myšlenka vycestovat za krasami přírody a vrátit se s kartama nabitýma neskutečnými záběry přírody. Prostě vyjet někde, kde se budeme cítit jako drsní chlapi, taková ta pánská jízda zaměřená na divokou přírodu s absencí..

Více..

ALISRUN 2021

ALISRUN 2021

Je tu sobota 18.9.2021 a já se budím do studeného rána a vyjíždím směr Bystřice. Slíbil jsem podpořit a svým okem zachytit akci ALISRUN. Ještě v autě lítají všude myšlenky na postel a teplou peřinu, ale jakmile vystoupím z auta od prvního příchodu tuším, že to nebude jen tak obyčejná akce a že zde můj objektiv bude řvát štěstím z hýřících emocí kolem..

Více..