Adéla a Christoph a svatební Šach-Mat

Adéla a Christoph a svatební Šach-Mat

Krásná podzimní svatba, kde si své ano řekli Adéla a Christoph. V tomto svatebním příběhu můžete zkouknout nejen mnoho úžasných svatebních momentů, ale také se můžete pokochat nádherným podzimním počasím a úžasnými beskydskými panoramaty, které nás doprovázely po celou dobu portrétního focení a nejenom jeho :). Nemusím ani psát jak to těm dvěma slušelo a..

Více..

Martina a Lubomír

Martina a Lubomír

Na tejto svatbe som sa v pozrel cez hranice našej krajiny, do krásneho prostredia Makova do Penziónu Javorník. Mohol som sa zoznámiť s miestnymi zvykmi a stráviť skvelý deň se super ľudmi. Na portrétne fotenie sme sa vydali pod Veľký Javorník (1071 m n. m.).

Více..

Katka a Ondřej

Katka a Ondřej

Když jsme se na předsvatební schůzce bavili s Katkou a Ondrou, že bychom se během svatebního dne pokusili odskočit na blízký kopec, někde kde na chvíli oddychneme a nabereme síly na večerní zábavu a samozřejmě hlavně pořídíme svatební portréty, ještě jsme netušili, že nám počasí dopřeje a celý plán zrealizujeme. Jelikož místo hostiny Hotel Kempa přímo..

Více..

Tamča § Rosťa a wedding dog Rony

Tamča § Rosťa a wedding dog Rony

Tentokrát jsem prožil, jak jinak než úžasně, svatební den s Tamčou § Rosťou a … Ronym (nejfotogeničtějším wedding dogem Moravskoslezského kraje, ne-li Evropy). Dále, ale už no comment ! Ano, málo popisu, ale zato o to více fotografií zachycujících úžasné svatební momenty, které mně osobně přinášejí samou radost a tu správnou výzvu být ve správný čas na..

Více..

Anička a Jirka

Anička a Jirka

Svatba odehrávající se na česko-polském území, kde si své ANO řekli Anička a Jiří v malinkém kostelíku v Českém Těšíně. Hostina se konala v prostředí stvořeném přímo pro svatby v nádherném zámeckém prostředí Kasztanowego dworu. Náš příběh začal trošinku zamračeně, protože z rána trochu pohrozilo počasí mírným mrholením. Nakonec se ale špatné..

Více..

Noemi a Filip

Noemi a Filip

Každá svatba je příběh, který si vždy dávám za úkol zachytit a převyprávět tak, aby co nejvíce vypovídal a přenášel atmosféru jedinečného dne. Tento svatební příběh dozrál, prošel několika hodinovou postprodukcí, strávil jsem s novomanžely krásné chvilky, jak během sobotního dne, tak doma u počítače u postprodukce. Jsme moc rád, že Vám mohu představit..

Více..

Martin a Katka

Martin a Katka

Brzy ráno vyjíždím směr Slovensko. Cílem je pro mně malinkatá dědina Vyšná Boca. Ano ano, ta co leží u Nízkých Tater a možná je i vidět z hřebene Ďumbier. Po cestě dávám pár zástavek na benzínkách a dopuji se ranní kávou s takovým tím lehkým přemýšlením co mě to vlastně čeká ? Do čeho jsem se to uvrtal :D Opravdu říkala Katka (nastávající nevěsta)..

Více..

Žaneta a Karel

Žaneta a Karel

Svatba se konala v Grunt No 135 v Těrlicku.

Více..

Markéta a Petr

Markéta a Petr

První jarní svatba roku 2017 nás zavede do obce Těrlicko – Hradiště, do nádherného prostředí Grunt No 135, kde si své ANO řekli Markétka a Petr. Počasí od rána všem zúčastněným rozdalo ty správné karty a tak mohly vzniknout jarní fotografie plné lásky a štěstí. Během portrétního focení jsme se snažili vypustit lampión štěstí, který … . Víte co..

Více..

Petra a Petr

Petra a Petr

Když jsme si s Péťou poprvé volali ohledně svatebního focení, už tehdy jsem tušil, že to bude jízda. Víte co ? Pojďte se přesvědčit sami ! Ono totiž mé očekávání ti dva předčili natolik, že kdo neuvidí neuvěří. Už prvotní nápad, který Péťa do telefonu hlásil byl splněn se vší grácií a renovace „vehiklu“ proběhla přímo ukázkově. Barvy ladí,..

Více..

Zuzka a Michal

Zuzka a Michal

My jsme valaši, jedna … ,aneb když dorazí kus Valašska k nám na Těšínsko. Je sobota ráno, zrovna dojíždím k Zuzce, počasí nic moc. Předpověď nevypadá nijak růžově, bude to dneska zajímavé, říkám si. Hned z rána na malou chviličku vytahuji ven Zuzčiny nádherně bílé šaty, neobejde se to bez doprovodného pohledu nevěsty, když jí berete do deště to..

Více..

 Verča a Vláďa

Verča a Vláďa

Naše svatební pohádka nezačíná za sedmero řekami a sedmero horami, ale v malé obci Ropice v nádherném prostředí penzionu Mlýn Ropice, kde se od rána chystá parta třech platonicky zamilovaných usilovat o srdce té nejkrásnější princezny ze mlejna. Princezny Verunky. Jak zábavné bylo pozorovat čerta, vodníka a knížete, jak nabízejí za srdce princezny movité dary, ale..

Více..

Gosia a Radek

Gosia a Radek

Svatební příběh nás zavede do nádherného prostředí polských Beskyd, kde si Gosia a Radek řekli své ano v malebném městě Ustroń. Oslava pak dále pokračovala kousek vedle v útulném hotílku Perła Beskidu. Portrétní focení jak je u mě zvykem proběhlo naprosto v uvolněné náladičce se sklenkou dobrého šampaňského a s nádhernými výhledy do beskydské krajiny..

Více..

Annie a Ondřej

Annie a Ondřej

Byl jednou jeden princ a princezna … Jak to jen bylo ? Nebo to byla Anička s Ondrou. Trochu mi to splývá s pohádkou. No každopádně Vás tímto příběhem zavedu skoro do pohádky. Navštívíme kouzelná místa jako je zámek Raduň nebo takový Panský mlýn v Opavě. Zažité svatební zvyklosti se nám trochu promění, to když jako první proběhne portrétní focení během..

Více..

Denisa a Luboš

Denisa a Luboš

Představuji Vám novomanželé Denisu a Luboše. Od rána se počasí tvářilo, že nebude přívětivé, ale jak se říká: Kdo se bojí nemí do lesa. My se samozřejmě nenechali nijak vyděsit a počkali si na to správné večerní světlo. Výsledek si už můžete prohlédnout ve svatebním příběhu plném krásných momentů s večerním focením při západu slunce nad našima..

Více..

Beata a Michael

Beata a Michael

Svatba na draka ? V žádném případě ! Během této krásné podzimní svatbě to prostě lítalo jaksepatří. Když jsem na předsvatební schůzce nadhodil slovo DRAK byla to jen taková myšlenka, takový můj další střelený nápad, chuť a múza vytvořit něco nezapomenutelného. To jsem ještě netušil, že Beatka a Michael mi dají možnost tuto šílenost realizovat. Netušil..

Více..

René a Romana

René a Romana

Prý rostou ! Tak jsme prostě v sobotu vyrazili ! Zda jsme něco našli ? René a Romana si své ANO řekli v Dolní Lomné v penzionu Beskydka. Zářijové počasí nám dopřálo skoro tropické teploty a tak během portrétního focení jsme mohli využít krásného prostředí Lomné. Aby nezůstalo pouze u romantické večerní procházky při západu slunce, šlo se samozřejmě i do..

Více..

Krystyna a Jerzy

Krystyna a Jerzy

Na tuto svatbu obzvláště vzpomínám rád, jelikož se brali dva úplně pohodoví lidi, a jak zjistíte brzy z fotek, nechybělo nic, od štěstí přes skvělou atmosféru, po tradici a zábavu. Novomanželé si řekli své ano v kostele sv. Alberta v Třinci a hostina se konala pod Javorovým vrchem v krásném a romantickém venkovském sídle v areálu Fojtství v Oldřichovicích...

Více..

 Izabela a Adam

Izabela a Adam

Svatba odehrávající se na území Těšínského slezska, kde si své ANO řekli Izabela a Adam v evangelickém kostele v Bystřici, kde oddával jeden z mých oblíbených, pastor Věslav Szpak. Hostina se konala v prostředí stvořeném přímo pro svatby Grunt No 135 v Těrlicku – Hradiště. Portrétní focení bylo na přání a k mému potěšení zvoleno v přírodě..

Více..

Lucie a Zdeněk

Lucie a Zdeněk

Rok 2015 vynikal jedním z nejkrásnějších podzimů a fotit v tomto období byla pro mě radost. O to víc jsem si ty dny užil s lidmi jako jsou Lucie a Zdeněk, se kterými by i na potápějící se lodi byla legrace. Svatba byla napasována do stylu námořních barev. Kapitán Zdeněk se role zhostil úžasně a udával azimut z piastovské vyhlídky, jako zkušený ostřílený..

Více..

Tom a Kristýna

Tom a Kristýna

Další ze svatebních příběhů nás zavede do Mostu u Jablunkova, kde si své ano řekli Tom s Kristýnkou a pak vše pořádně oslavili kousek za hranicemi v obci Szczyrk, kde profíci z romeoijulia ví co správná „weselka“ musí mít.

Více..

Anielka a Adam

Anielka a Adam

Svatba v krásném golfového prostředí obce Ostravice, kde si své ano řekli Adam a Anielka. Touto svatbou jsem se loučil se svatební sezónou 2015 a musím všem poděkovat za naprosto úžasnou atmosféru. Už od rána se všichni přítomní mohli kochat výhledem na Lysou horu. Já osobně přiznám, že jsem řádně projezdil v golfovém vozítku značky „BMW“ a odpoledne se ze..

Více..

Barča a Michal

Barča a Michal

Poslední zimní svatba roku 2018, kde si své ANO řekli Barča s Michalem v prostředí stvořeném přímo pro svatby v Grunt No 135 v Těrlicku – Hradišti. Novomanželům přeji hodně štěstí. Makeup: Atelier Rosana – make-up & creative artist DJ: Roman Kriš

Více..

Agata a Tomáš

Agata a Tomáš

Po zimním odpočinku a načerpání uměleckých baterií na novou svatební sezónu 2016 tu pro Vás mám první jarní svatbu Agaty a Tomáše, kteří si své ano řekli v kostele sv. Alberta v Třinci. Na hostinu konající se v penzionu Beskydka v Dolní Lomné se novomanželé dopravili koňským kočárem, za zvuku klepotu podkov dvou hnědáků. Během portrétního focení jsme..

Více..

Adriana a Marek

Adriana a Marek

Jedna z dubnových svateb, kde si své ANO řekli Adriana a Marek. Hostina se konala v Dělnickém domě v Horní Suché. Svatba byla pro mě o to větší výzvou, protože mé služby využila sama fotografka. Samozřejmě je nutné pochopit, že u portrétního focení nechyběl klasický analog :) vytuněný digitálem. Novomanželům přeji hodně štěstí

Více..

Bětka a Petr

Bětka a Petr

Krásná jarní svatba Bětky a Petra odehrávající se v nádherném prostředí Pusteven v Kunčicích pod Ondřejníkem v H-RESORTU. Novomanželům přeji hodně štěstí

Více..

Michaela a Martin

Michaela a Martin

Krásná svatba v areálu Fojtství v Oldřichovicích u Třince, kde si své ano řekli Míša a Martin. V tomto svatebním příběhu můžete zkouknout nejenom zamilovaný novomanželský pár, který si na portrétní focení nezapomněl přibalit malou svačinu. Ale také krásné škodovky, které doprovázely Míšu a Martina po celý den. Přeji jim do společného života hodně..

Více..

Magda a Aleš

Magda a Aleš

Když se nevěsta rozhodne, že v den svatby pojede v pořádné káře, proč ne ! Sytě červený Buick jak z Pomády je připraven rachotit městem a hlásat, že jede svatba. Na druhé straně města se chystá ženich, který jako jeden z mála ví, to co uniká straně nevěsty, že nejsilnější a největší auto bude mít zrovna on, a jak jinak než rovnou kamion. Červená SCANIA..

Více..

Janka a Míla

Janka a Míla

Ptáte se proč fotím, proč mě to baví a kde beru energií vzít, sobotu co sobotu, na sebe břímě zodpovědnosti, že Váš den bude zachycen jak se patří, se vším všudy ? Odpověděl bych jednoduše: protože mě to baví, naplňuje, žiji tím a rád tvořím něco co pro kohokoliv zanechá jakoukoliv stopu vzpomínek. K odpovědi bych pak přiložil odkaz na tento příběh, který..

Více..

Katka a Honza

Katka a Honza

Když se spojí úžasně pohodoví lidé s úžasně fotogenickými místy, tak ta já můžu ! Zrovna takováto kombinace se odehraje za chvíli v mém svatebním fotopříběhu, kdy si jednoho jarního dne své ANO řeknou Honza s Katkou. Obřad se konal v úžasně fotogenickém kostelíku v jedné dědince jménem Pražmo nedaleko Morávky. Celá oslava se dále odehrála v Cieszynie..

Více..

Michaela a Patryk - Blýská se na lepší časy

Michaela a Patryk - Blýská se na lepší časy

Tato svatební reportáž nás zavede hned do dvou států Evropy. V České Republice si Michaela a Patryk řekli své ano v Kostele Nejsvětějšího srdce Ježíšova v Českém Těšíně, aby pak přejeli hranici a v nádherném zámeckém prostředí Kasztanowego dworu oslavili svůj jedinečný den. Portrétní focení bylo naplánováno v okolí zámku v Cieszynie což by samo..

Více..

Renata a David

Renata a David

Den kdy se zúčastnilo slunce, by se dala popsat tato podzimní svatba Renaty a Davida. Obřad se odehrál v evangelickém kostele v Bystřici a slavilo se v podhorském prostředí útulné restaurace Ovečka v Nýdku. Hudbou doprovázel Jirka Halák – DJ Sonido a tak nechybělo nic k dobré náladě. K portrétnímu focení jsme zvolili nádhernou procházku , kterou doprovázelo..

Více..

Marie a Radek

Marie a Radek

jako Bonnie a Clyde … . Už od ranních hodin, kdy se zdobil veteránský krasavec značky Buick bylo jasné, že dneska nezůstane jen u řeči, ale přijdou na řadu veliké činy. Marie a Radek si své ANO, za zvuku 6 válce, řekli v evangelickém kostele v Bystřici. Hostina se konala v Hotelu Vitality Novomanželům přeji hodně štěstí, již brzy ve třech :)

Více..

Zuzana a Vojtěch

Zuzana a Vojtěch

Romantická letní svatba Zuzky a Vojty, kteří si své ANO řekli na jednom z nejromantič­tějších míst – venkovském sídle v areálu Fojtství v Oldřichovicích, kde se také následně odehrála celá hostina. Děkuji novomanželům za pohodově strávený den a přeji hodně štěstí.

Více..

Jana a Marek

Jana a Marek

Tentokrát se podíváme kousek za hranice do Polska do restaurace Korbasowy Dwór , kde se odehrála svatba Jany a Marka, kteří si své ANO řekli v římskokatolickém kostele v Českém Těšíně.

Více..

Zuzana a Lubomír

Zuzana a Lubomír

Na hradu Hukvaldy jsem byl už několikrát, ale letos poprvé jako svatební fotograf a musím říct, že jsme si to opravdu užil. Už samotné místo je úžasné a když ho zkombinujeme se Zuzankou a Lubomírem, krasným počasím a úžasnými panoramaty, tak vzniká tento hradní svatební příběh. Končíme u lišky Bystroušky ! Novomanželům přeji vše nejlepší :)

Více..

Kasia a Standa

Kasia a Standa

Zímní svatba v Hotel – Zámek v Chałupkach u Bohumína

Více..

Andrea a Tomáš

Andrea a Tomáš

Jedna z nejhudebnějších podzimních svateb :) se odehrála v Horní Lomné v hotelu Salajka

Více..

Eliška a Jarek

Eliška a Jarek

Jsme v krásném prostředí areálu Fojtství v Oldřichovicích u Třince, kde se od rána schyluje k největší události pro všechny svatebčany Elišky a Jarka. Už od rána sice počasí trochu zlobí a poprchává, a tak se obřad operativně stěhuje pod přístřeší. Eliška s Jarkem vzali přísloví o tom, jak jim prší štěstí útokem, a tak se jim za odměnu navečer..

Více..

Barbara a Roman

Barbara a Roman

V restaurace Pod Tułem

Více..

Michaela a Vojtěch = 1:1

Michaela a Vojtěch = 1:1

Zelená je tráva, fotbal to je hra … . Tento svatební mač se odehrál za přítomnosti svědků a fanoušků obou týmů, jak jinak než přímo na fotbalovém hřišti a to i s pozdější oslavou. Během utkání proběhlo vše standardně, až na jednoho splašeného holuba, který nehodlal vyčkat konce druhého poločasu a hřiště opustil předčasně. Koncová fáze probíhala ve..

Více..

Jirka a Michaela

Jirka a Michaela

Michaela a Jirka si řekli své ano u Alžbětinek v Jablunkově, oslavy dále pokračovaly v Horní Lomné v hotelu Salajka. Během portrétního focení jsme využili krásného prostředí Lomné a aby nezůstalo pouze u romantického sbírání hříbků a procházek po dřevěných lávkách, zkusili jsme také foto na ostří nože, samozřejmě s důrazem na bezpečnost čerstvých..

Více..

Edita a René

Edita a René

Svatba Reného a Edity.

Více..

Ivana a Marian

Ivana a Marian

Svatba odehrávající se v nejvýchodnější obci Bukovec, kde si své ANO řekli Ivana a Marian v maličkém kostelíku Nanebevzetí Panny Marie v Bukovci. Hostina se konala v Horní Lomné v hotelu EXCELSIOR. Novomanželům přeji hodně štěstí

Více..

Pavlína a Alexander

Pavlína a Alexander

Mám rád místa, kde při vstupu okamžitě víte, že fotky budou ladit. Tímto místem je zcela určitě evangelický kostel v Bludovicích . Zde si své ano řekli Pavlína a Alexander a pokračovalo se u Těrlické přehrady v Jaškovské Krčmě, kde kuchaři opravdu umí. Portrétní focení bylo na přání novomanželů v přírodě s beskydskými panoramaty. Na fotografiích si..

Více..

Markétka a Kuba

Markétka a Kuba

Jestli budu na sezónu 2023 vzpomínat, tak určitě jednou ze svateb bude ta Kuby a Markétky (ta „górolsko – vinařská“). Už od prvního ranního foto výstřelu jsem věděl, že celá svatba bude úžasně pohodová a poveze se na vlně tradic od Moravy po Slezsko. Během dne jsem dokonce nabyl dojem, že každý ze svatebčanů kolem sebe vyzařuje úžasnou svatební auru...

Více..

 Samanta a Krzysztof

Samanta a Krzysztof

Svatba odehrávající se na území Těšínského Slezska, kde si své ANO řekli Samanta a Krzysztof v kostele Nejsvětějšího srdce Ježíšova v Českém Těšíně. Hostina se konala v prostředí stvořeném přímo pro svatby v Grunt No 135 v Těrlicku – Hradišti. Novomanželům přeji hodně štěstí.

Více..

Beata a Lukáš

Beata a Lukáš

V restaurace Pod Tułem

Více..

Nikol a Janusz

Nikol a Janusz

Tentokrát se podíváme trošinku dále za hranice do Polska do nadmořské výšky skoro 900 m n. m. na Dworskibowki, kde se odehrála svatba Nikolky a Janusze, kteří si své ANO řekli v římskokatolickém kostele v Třinci. Touto svatbou jsem prolomil osobní rekord tohoto roku v kategorii: počet družiček na jednom snímku. Makeup: Klárka Staňková Vlasy: Gabriela Czyžová –..

Více..

Zuzana a Krzysztof

Zuzana a Krzysztof

Jedna z krásných zimních svateb, kde si své ANO řekli Zuzana a Krzysztof v kostele Nejsvětějšího srdce Ježíšova v Českém Těšíně. tančilo se a slavilo pak na polské straně v restauraci WIP . Touto svatbou jsme se rozloučil se svatební sezónou 2016. Byl to úžasný rok, během něhož jsem poznal mnoho super lidí, zcestoval jsem nespočet zákoutí naší krásné..

Více..

Andrea a Kuba

Andrea a Kuba

Svatba Andrei a Kuby byla doslova kouzelná, své ANO si řekli v nádherném beskydském prostředí pod Velkým Javorníkem v areálu Rekovické restaurace. Portrétní focení jsem jako vždy prožili procházkovým tempem s doprovodem nádherných beskydských panoramat. Novomanželům přeji hodně štěstí a lásky !

Více..

Evička a Honza

Evička a Honza

Krásná zimní svatba Evičky a Honzy byla doslova ve znamení dobývání. Honza bez mrknutí oka zdolává zdejší Lysou Horu o tom, kdo ho zná, běžně víme ! Ale letos nezůstalo jen u hory ! Dne 11.2 zdolal i srdce Evičky, kdy si své ANO řekli v nádherném římskokatolickém kostele v Ludgeřovicích. Hostina se pak konala v neméně krásném zámeckém prostředí Zámku..

Více..

Mirek a Lenka

Mirek a Lenka

Od rána s nádechem filmové atmosféry ! Nechyběly podšálky, všichni účastníci byli doslova prolezlí dobrou svatební náladou a jak jinak než přesně na čas dojel svatbobus (takový ten běžný modrý retro autobus, co vozí ženichy za nevěstami). Číslo, spíš název linky, si najděte na fotkách :D Dnes, ale nejedeme směr moře, plavky, pláže. Dnes směr nevěsta. Mirek..

Více..

Magda a Jirka ... a zlato je doma.

Magda a Jirka ... a zlato je doma.

Je tu první letošní svatba ! Zima v plném proudu, letos dokonce s příchutí olympijských her. Je ráno, celá země se probouzí z náročně neprospané olympijské noci, kdy ranní hokejová výhra udělala radost nejednomu hokejovému fanouškovi. Hry gradují, sněhová pokrývka zasněžila celé území naší země a výjimkou není ani Moravskoslezský kraj. Teplota kolísá..

Více..

Markéta a Petr - Black edition

Markéta a Petr - Black edition

Černobílá verze. Někteří mí klienti se předem ptají na černobílé fotografie. Pro všechny z Vás mám zde ukázku příběhu, kde najdete vše jen ne barvu :) První jarní svatba roku 2017 nás zavede do obce Těrlicko – Hradiště, do nádherného prostředí Grunt No 135, kde si své ANO řekli Markétka a Petr. Počasí od rána všem zúčastněným rozdalo ty správné..

Více..

Romča a Robin

Romča a Robin

jednoho posledního dne v dubnu, si své ANO řekli Romča a Robin. Celý svatební den se konal na Slováckém dvoře v dědince jménem Ostrožská Nová Ves. Portrétní focení jsme si užili za silného větru u větrného mlýna v Jalubí. Novomanželům přeji hodně štěstí

Více..

Lucie a Szymon

Lucie a Szymon

Představuji Vám novomanželé Szymona a Lucii. Svatba se konala v Grunt No 135 v Těrlicku a já jím přeji hodně štěstí, lásky a porozumění.

Více..

Lenka a Radim

Lenka a Radim

Den kdy nepřestalo pršet … ,tak by se dal shrnou svatební příběh Lenky a Radima. A víte co ? Ono to bylo úplně jedno, protože na náladě se to nijak neprojevilo a jejich den dopadl skvěle i tak. Své ANO si řekli v evangelickém kostele v Třinci a zábava pokračovala v penzionu GRUNT v Řece. Během portrétního focení se doslova tančilo mezi kapkami deště a aby toho..

Více..

Władek a Eva

Władek a Eva

Pozor ! Upozorňuji, že u tohoto příběhu se Vám může zamotat v hlavě. Ujistím Vás, ale že to není zapříčiněno Vámi, ale zdejším kostelem, kde si své ANO řekli Władek a Evka. Kostel sv. Petra z Alkantary jeví totiž značné známky náklonu a když se k tomu ještě přidá parta vodáků s dobrou náladou, máme zde příběh jak se patří. Představuji Vám..

Více..

Sára a Martin

Sára a Martin

Jeden z dalších svatebních příběhů Sáry a Martina nás zavede do obce Bukovec, která je nejstarší vesnicí beskydské části Těšínského Slezska do Hotel Kempa. Místo hostino přímo vybízelo k dobytí kopce Ochodzita (895 m n. m.) a to se i povedlo.

Více..

Monika a Arnošt

Monika a Arnošt

Krásná svatba v areálu Fojtství v Oldřichovicích u Třince, kde si své ano řekli Monika a Arnošt. Přeji jim do společného života hodně štěstí a lásky.

Více..

Radek a Veronika

Radek a Veronika

Další ze svateb nás opět zavede do obce Těrlicko – Hradiště na Grunt No 135, kde svůj nádherný den oslavili Radek s Verčou. I přes nepříznivé jarní počasí nám bylo nakonec v den D dopřáno a mohly tak vzniknout krásné jarní fotografie, tentokrát hlavně z koňského hřbetu. Novomanželům přeji hodně štěstí.

Více..

Daniela a Marek

Daniela a Marek

Krásná podzimní svatba, kde si své ano řekli Marek a Daniela. Během celého dne nás doprovázelo nádherné podzimní počasí. Obřad: Kostel sv. Alberta v Třinci Hostina: Kasztanowy dwor

Více..

Barča a Kuba

Barča a Kuba

Představuji Vám novomanželé Barču a Jakuba. Celá svatba se konala v srdci Beskyd v Dolní Lomné v resortu Nová Polana. Na obřad nám začalo trochu pršet a když po obřadu začalo, už nepřestalo a tak jsme během celého odpoledne museli improvizovat. Jak to dopadlo to už nakoukněte sami. Ale řeknu Vám, že jako vždy skvěle :) p.s. Uhádnete koho dalšího jsem kromě..

Více..

Gabča a Honza

Gabča a Honza

Představuji Vám Gabču a Honzu, kteří si své ANO řekli v Dolni Lištné. Svatba odpoledne pokračovala v Polsku v Dwór Świętoszówka . Přeji jim hodně štěstí, lásky a porozumění.

Více..

Agatka a Dominik

Agatka a Dominik

Tentokrát se opět podíváme kousek za hranice do Polska do restaurace Kasztanowy dwór , kde se odehrála svatba Agatky a Dominika, kteří si své ANO řekli v římskokatolickém kostele v Českém Těšíně. Během portrétního focení jsme využili nádherného prostředí polí a rybníků Dolního Žukova. Makeup: Atelier Rosana – make-up & creative artist Kamera:..

Více..

Gabriela a Christiaan

Gabriela a Christiaan

Představuji Vám novomanželé Gabrielu a Christiaana. Svatba se konala v Třebovickém Mlýně v Ostravě a já jím přeji všechny společné dny, přesně tak zářivě slunečné jako ten svatební. I introduce you to the newlyweds Gabriela and Christiaan. The wedding took place in Třebovický Mlýn in Ostrava and I wish that all their days are just as bright and sunny as the wedding. ..

Více..

Michal a Martina

Michal a Martina

Svým svatebním dnem se doslova protančili Michal a Martina, kteří celou svatbu realizovali v nádherném prostředí Dwór Kukuczka . Místo hostiny přímo vybízelo k dobytí kopce Ochodzita (895 m n. m.) a to se i povedlo.

Více..