Magda a Aleš

Když se nevěsta rozhodne, že v den svatby pojede v pořádné káře, proč ne ! Sytě červený Buick jak z Pomády je připraven rachotit městem a hlásat, že jede svatba. Na druhé straně města se chystá ženich, který jako jeden z mála ví, to co uniká straně nevěsty, že nejsilnější a největší auto bude mít zrovna on, a jak jinak než rovnou kamion. Červená SCANIA pro ženichy se přímo vyrábí ! Vše startuje oficiálně na náměstí v Českém Těšíně, kde nevěsta nedočkavě vyčkává na příjezd svého idola. Oba vozy během dne soupeřily o pozornost svatebčanů, ale dopadlo to dobře. Jak jinak než svatební remízou, kdy oba vozy společně pózovaly přímo v centru města. Nakoukěnte sami jak se Aleš s Magdou vzali a zda se vůbec jejich vozový park vlezl do mého objektivu.

Novomanželům přeji hodně štěstí a abych řekl pravdu nedivím se Alešovi, že zrovna volil kamion. Proč ? Však jeho zamilované srdce, by neuvezlo snad žádné osobní auto :D Tím se omlouvám, že jsem to na tebe prásknul Aleši a přeji Vám hodně štěstí a lásky všem třem !

Make-up: Vizáž-make up Aneta –Zabystrzanová Vlasy: Pavla Řežábková Květiny a výzdoba: Květiny Leknín DJ: Pavel Sagan Hostina: Restaurace KASS Český Těšín