Janka a Míla

Ptáte se proč fotím, proč mě to baví a kde beru energií vzít, sobotu co sobotu, na sebe břímě zodpovědnosti, že Váš den bude zachycen jak se patří, se vším všudy ? Odpověděl bych jednoduše: protože mě to baví, naplňuje, žiji tím a rád tvořím něco co pro kohokoliv zanechá jakoukoliv stopu vzpomínek. K odpovědi bych pak přiložil odkaz na tento příběh, který je trošinku odlišný, nejsou zde davy lidí, koně, auta, družičky a jiné … . Přece jen je zde to nejdůležitější co nesmí chybět na žádné svatbě byť honosnější. To něco je láska, štěstí, užít si tento den a jeden druhého naplno, bez jakéhokoliv stresu a starostí z malicherností, které stejně nikdo neřeší a jsou pomíjívé jako ranní opar v údolí hor.

Co tím chtěl básník říci ? Každopádně, že každá svatba je úžasná a nádherná, jídlo a pití dobré, každá nevěsta krásná, ženich co se nerad fotí, tak jako skoro každý novomanželský pár se těší až skončí oficiality a může si po tanci konečně oddechnout :D Ale pozor v tento den čas letí jinak, dnes je hodina jako minuta a minuta jako sekunda. Ráno když vstanete z postele, je jedno pravou či levou, mějte to na paměti a užijte si svůj svatební příběh, jako by byl poslední. A on „poslední“ pro většinu z nás je, už nikdy se nebude opakovat a nikdy ho nezažijeme znovu. Všechny starosti přenechte starostům, svědkům, restauraci, řidičům, komukoliv kdo je po ruce :) Kdybyste přeci jen upadali do stresu a zapomněli na má slova, tak máte ještě po ruce fotografa či kameramana případně oba :), kteří pokud je to opravdu baví a nedělají to jen pro byznys, dokáží divy a s vaším stresem by měli spolehlivě zamést podlahu :)

Abych se nerozepisoval a nenudil obsáhlou slohovou prací, tak přichází na řadu druhá, vizuální část odpovědi a to je tento svatební příběh. Ani ho nebudu popisovat, protože bych to stejně nedokázal ve zkratce, fotky mluví za vše od bublifuku, který nebublifukoval po úžasný piknik na tom nejlépe exponovaném místě.

Gratuluji, přeji hodně štěstí a hlavně každý den minimálně takový jako tento :)