O mně

„Svatba není fotka, je to příběh.“

Jmenuji se Lukáš a mým bydlištěm je pohraniční město Český Těšín, nacházející se v Těšínském Slezsku. Vzhledem k místu bydliště je mi proto rodilým jazykem čeština, polština a samozřejmě místní nářečí „ponaszymu“.

Mým zaměřením jsou především svatební reportáže, kde se cítím jako ryba ve vodě. V mém portfoliu, ale také naleznete nespočet portrétních a rodinných fotografií. Spolupracuji také s řadou společností, jako reportážní nebo reklamní fotograf. O volných chvílích zásobuji své disky krajinářskou fotografií.

Do fotografií se snažím vnést originalitu a přirozenost, tak aby co nejvíce přenášely emoce, příběhy a životní okamžiky. Můj nekončící optimismus, veselá a přátelská povaha, Vám bude během svatebního dne oporou za každé situace. Během svatebního dne beru na sebe zodpovědnost, že Váš jedinečný den bude zachycen tak jak si zaslouží, a proto používám profesionální techniku, ruku v ruce s bohatými zkušenostmi reportážního fotografa. Během dne se pohybuji po vlastní ose a nekladu na Vás žádné požadavky. Pokud si vyberete mé služby, můžete starosti o zachycení vašeho dne bez obav vypustit z hlavy. Rád Vás osobně přesvědčím o tom, že jste si vybrali fotografa, který udělá pro Vaše fotografie maximum s cílem odvést dokonalou práci, ze které budete se svými blízkými čerpat mnoho let ty nejúžasnější vzpomínky.

Pokud se Vám mé práce líbí a sháníte fotografa s osobním přístupem, neváhejte mě kontaktovat, rád se s Vámi pobavím o konkrétních požadavcích a zašlu aktuální ceník.

moje koláž