Přidejte také Vaši zkušenost

02.10.2022, Lenka

20.01.2022, Markéta a Jirka

17.12.2021, Jarek a Magda

Lukáš je jak skvělý fotograf, tak i člověk. S manželem jsme se před svatbou trochu báli, že nebudeme moc vědět, jak se před foťákem tvářit, co dělat atd. Ale s Lukášem to byla sranda a zárověň i pohoda. Chtěli bychom vyzdvihnout i kvalitu reportážních fotek, protože do těch je vtisknuto nejvíce zážitků a svatbu tak můžeme prožít znovu a znovu. S úžasně odvedenou práci jsme byli maximálně spokojeni - ještě jednou děkujeme a samozřejmě doporučujeme!!!

22.09.2021, Martina a Marek

22.09.2021, Zuzana a Dominik

22.09.2021, Verča a Ondra

08.10.2019, Katka a Martin

Když nám týden před svatbou vybouchl fotograf, Lukáše jsme oslovili tak nějak naslepo a jako "nouzovku", nebyl čas moc vymýšlet a vybírat. Nicméně tahle nouzovka byla nakonec obrovská výhra. Lukáš je naprostý pohodář, focení byla zábava a celý den s ním jsme si užili. Fotky vážně chválí každý, kdo je vidí. Lukáši, ještě jednou moc děkuji, žes nás tenkrát zachránil a za zvěčnění nezapomenutelného dne. Doporučujeme tě, kudy chodíme :-)

28.07.2019, Lubka&Riso

Lukáš je profesionál s dobrou náladou, príjemným jednaním a bezproblémovou komunikáciou. Nechali sme náš svadobný deň v jeho rukách a výsledkom sú nádherné fotky. Cítili sme sa príjemne a hlavne prirodzene. Ďakujeme Luky.

16.08.2018, Magdaléna Okrouhlá

Pokud sháníte spolehlivého, kreativního, profíka a pohodáře, který zdokumentuje Váš svatební den, jste určitě na správné adrese. Měla jsem z focení trošku strach - neumím se tvářit na povel, ale Luki z nás nenásilným způsobem dostal to nejlepší :-). Moc děkujeme a jen tak dál !!! M+J

18.12.2017, Monika a Petr

Od naší počáteční komunikace přes samotné svatební focení až po finální fotografie...vše bylo jedním slovem PERFEKTNÍ!!! Volba Lukáše pro zachycení nezapomenutelných okamžiků našeho svatebního dne se ukázala jako naprosto bezchybná. Svým pohodovým přístupem dokázal během focení vytvořit parádní atmosféru a výsledné fotky mluví za vše. Ještě jednou moc děkujeme!

18.10.2017, Kateřina Brozdova

Kateřina Brozdová · 12. říjen 2017 S přístupem a prací Lukáše jsme byli nadmíru spokojeni. Lukáš dokonale zapadl do našeho svatebního dne, atmosféry i humoru. Celý svatební den nás provázel s profesionalitou a se svým pověstným reportážním zapálením. Vznikly tak pro nás nezapomenutelné a nádherné fotografie, které zachycují nejvzácnější momenty našeho velkého dne. S manželem jsme se shodli, že LUKI JE PROSTĚ JEDNIČKA! :-) Jo a lépe jsme si prostě vybrat nemohli. Děkujeme ti za všechno.

14.10.2017, Mirka

Moc děkujeme za super focení. Bylo to focení s malými dětmi a trpělivost Lukáše a jeho profesionální přístup byl prostě skvělý :-) A fotky jako vždy perfektní :-)

28.09.2017, Honza a Gabi

Pokud chcete, aby bylo pro vás focení příjemným zážitkem, jste na správném místě! S přístupem, spolupráci a především úžasným výsledkem jsme byli moc spokojeni! :) Děkujeme a věříme, že se ještě někdy před foťákem objevíme :)

12.09.2017, Barča

Moc děkujeme za krásné a výstižné fotky, super přístup a ochotu.

28.04.2017, Evča & Honza Solichovi

Rádi bychom touto cestou velmi poděkovali Lukášovi za jeho perfektní přístup a profesionalitu. Je příjemný, zábavný a vytváří skvělou, pozitivní atmosféru. Pokud sháníte fotografa, který je naprosto samostatný a dokáže vykouzlit z vašeho dne D nádherné fotky, tak je to právě ON :) Rozhodně doporučujeme :)

18.04.2017, Martin+Margit

Moc, moc děkujeme Lukášovi za úžasné fotky a především za bezvadnou atmosféru, která panovala při jejich vzniku. Vznikly krasné fotky, které nás při každém prohlížení zahřejí u srdce. Ještě jednou děkujeme a všem vřele doporučujeme.

28.02.2017, Michael + Bea

"Samá chvála" - Od prvního setkání, kdy Lukáš navrhl focení s drakem a ujistil nevěstu, že je fajn mít vzpomínky i na líčení apod. :). Svatba proběhla perfektně i díky Lukášovi, který se od rána s vervou vmísil mezi dav svatebčanů a zachytil emoce toho nezapomenutelného dne. Nejvíce jsme si asi užili portrétní fotky, při kterých často Lukáš uvolnil atmosféru nějakým tím vtipem a radou, jak správně pouštět draka. Jestli se při focení chcete cítit příjemně, tak Vám doporučujeme vyzkoušet služeb tohoto pohodového fotografa.

01.12.2016, Izabela a Adam

Fajn pohodové focení! Všichni jsme si to užili, milý a přátelský přístup. Vřele všem doporučujeme.

27.11.2016, Samanta + Krzysztof

Dziynkujymy za super pozytywne focyni a podejści w stylu "nima problem" :-) Łukasz je profik, kiery poradzi sypać z rynkowa jedno oryginalne miejsce na focyni za drugim, jednóm bajkowóm panoramke, a zaroz dalszóm. A eszcze ku tymu se focyni używo razym z Wami. Jednoznaczny wybór fotografa na Ślónsku Cieszyńskim!

12.09.2016, Jirka+Anička

100% spokojenost, profesionální práce spolu s pohodovým a kamarádským jednáním!!! Všem vřele doporučujeme!

03.08.2016, Terezka a Michal

Jsme velice rádi, že jsme se rozhodli pro Lukáše. Nádherné fotky jsou u něj jen 10% jeho výsledné práce. Naši svatbu svým přístupem pozvedl na vyšší level. Velice profesionální, ochotný, kreativní, zábavný. Cítili jsme se příjemně po celou dobu focení a na fotografiích se to automaticky projeví. Stal se součástí svatebního programu a staral se nejen o to, aby nám zvěčnil náš životní den neuvěřitelnými snímky, ale také aby významně přispěl k již tak vynikajicí svatební atmosféře. Přesto ovšem nenarušoval průběh svatební zábavy a většina reportážních fotek vznikla, tak, že i přes Lukášovu urostlou postavu si ho málokdo všiml a ve výsledku jsme byli překvapeni, co vše stihl nafotit. Děkujeme Lukáši, kdybychom se měli rozhodovat příště při jiné příležitosti než je svatba

01.08.2016, Ivana

Myslím, že psát tady, jaký je Lukáš super fotograf nemá cenu - to všichni vidí na jeho fotkách :) Já bych jen dodala, že je to i super člověk a s Anetkou tvoří dokonalé duo :) Díky moc a těšíme se na příště :)

13.07.2016, Gosia a Radek

Chcielibyśmy z całego serca podziękować za ogrom­ny pro­fe­sjo­na­li­zm, zaaa­an­ga­żo­wa­nie, po­my­sło­wość oraz współpracę w two­rze­nie na­sze­go albumu ŚLUBNEGO :-) Dzię­ku­je­my również za uwiecz­nio­ną na zdjeciach w sposób piękny i ory­gi­nal­ny każdej z chwil.To piękne wy­da­rze­nie po­zo­sta­nie na za­wsze w Na­szych ser­cach. Szczerze po­le­ca­my Pana Łukasza wszyst­kim, któ­rzy szu­ka­ją no­wych wra­żeń oraz chcą zy­skać po­czu­cie sa­tys­fak­cji z do­brze wy­ko­na­nej pra­cy. Na­praw­dę war­to! Nie uro­ni­cie ani jed­nej łzy­…chy­ba,że ze szczę­ścia:)

10.06.2016, Petr a Betka

Lukáš fotil náš svatební den a musíme mu mockrát poděkovat za přístup, profesionalitu, ochotu a toleranci, se kterou odvedl perfektní práci! Výsledné fotky jsou naprosto skvělé a my jsme naprosto nadšení! Moc děkujeme!

25.04.2016, Agata a Tomáš

Zkušenost s Lukášem byla perfektní, skvělý profesionál, který svou dobrou náladou obohatil celý náš den. Díky jeho flexibilitě, vlídnosti a trpělivosti při focení, nám vykouzlil krásné, nezapomenutelné vzpomínky. Děkujeme moc a přejeme nesčetné množství kreativních nápadů a mnoho dalších spokojených klientů.

03.04.2016, Martina

Naprosto úžasný zážitek, od skvělého líčení paní Anet až po opravdu povedené fotky pana Lukáše. Moc bych chtěla poděkovat za neskutečnou práci, trpělivost, pohodovou atmosféru a naprosto výbornou komunikaci. Vřele doporučuji.

21.03.2016, Basia Glac

Děkujeme za skvělý dárek pro otce v podobě jedinečných, originálních a nezapomenutelných fotek. Mockrát děkujeme za vstřícnost, trpělivost a profesionalitu. V budoucnu určitě využijeme Vašich služeb a můžeme všem jen doporučit!!! Celá fotbalová rodinka Heczková, Glacová

18.03.2016, A&A Bušovi

Focení s Lukášem jsme si moc užili, děkujeme za krásné fotky a hezké vzpomínky na náš den. Všem DOPORUČUJEME :)

03.03.2016, Petra

Moc děkuji za nádherné fotky!!! Lukáš je opravdu profesionál, dcerka vůbec nespolupracovala a díky jeho trpělivosti, ochotě a skvělým nápadům vznikly naprosto úžasné fotky! Vřele doporučuji a těšíme se na další spolupráci :-)

25.02.2016, Monika a Richard Nogovi

Focení bylo pro nás velmi příjemným zážitkem s opravdu překvapivým výsledkem. Co se týče přístupu pana fotografa není co vytknout je velmi profesionální a příjemný, takže můžem jen doporučit :-) .

31.01.2016, Krysia a Kuba

Již naše třetí křtiny, nyní poprvé s Lukášem (určitě nebude poslední). Výsledek- nejkrásnější, nejvýstižnější fotky. Jednání profesionální, při obřadu diskrétní. Děti ho zcela přirozeně respektovaly a poslouchaly. Můžeme jen doporučit.

17.01.2016, Lucka a Zdeněk

Lukáš fotil náš svatební den a dodnes vzpomínáme na jeho super přístup, skvělý cit pro focení a umění vytáhnout z člověka to nejlepší, díky kterému máme na náš den dokonalou vzpomínku.

13.12.2015, Pavlína, Jirka a Vojta

Exkluzivní fotéčky, exkluzivní jednání, báječná pohoda a jeden mimořádně úžasný, hodný a šikovný fotograf...jedno sobotní odpoledne...a ve výsledku máme nádherné vzpomínky na celý život :) díky, díky, díky, 1000x díky ;)

29.11.2015, Pavel, Nora a Sabina

Jsi profesionalni borec, a to ve vsem! Dekujeme

24.11.2015, Lucka a Anička

Nejlepší fotograf s úžasným přístupem i k těm nejmenším lidičkám. Fotíme spolu už nejaký ten pátek a všechny fotky jsou vždy nádherné a atmosféra uvolněná a příjemná. Vřele doporučuji a děkuji za každou fotku od nejlepšího fotografa :) L.

23.11.2015, Lucie,Jozef a Emička

Ani nevím,kde začít.Vezmu to tak hopem,protože bych mohla psát dlouho:)Spolupráce s Lukym byla, je abude vždy nezapomenutelná.Přístup,jaký PAN FOTOGRAF k focení má je úžasný,ještě jsem se s takovým přístupem nesetkala.Je vidět , že ho to baví a hlavně jde vidět, že tomu rozumí.Ve svém oboru je jednička. Fotky, které nám předal byly nadmíru nádherné, videa bombové a ten, kdo shlédl žasne.My za sebe spokojeni a vřele doporučuji všem, kdo by chtěl zvěčnit si svůj krásný zažitek.Moc děkujeme.

12.11.2015, Klára a Stefan

I přes značnou jazykovou bariéru při našem focení je zážitek nezapomenutelný (slovo pusa/pusinka si Stefan zapamatuje asi napořád :) ) a výsledek fantastický. Velice profesionální, ale zároveň přátelský přístup byl k nezaplacení.

10.11.2015, Iwona&Robert

To, že nás Lukáš nefotil poprvé mluví samo za sebe;-). Nádherné fotky, do kterých dokáže vtisknout život a emoci. Navíc má skvělý přístup k dětem:-). Luky moc děkujeme.

11.09.2015, Michal & Mili

Moc děkujeme, za velice pěkné Svatební fotky :) Skvělá komunikace a spolupráce, ochota...Celé svatební focení bylo příjemné a nenucené :) Absolutní spokojenost. My můžeme jedině doporučit. :)

04.09.2015, Monika

Focení jsem dala jako dárek k narozeninám, troufám si říct, že pro dceru byl jeden z nejkrásnějších, na chvilku se cítila jako opravdová modelka. Super přístup, krásné odpoledne a fantastický fotograf, přenádherné fotky. Opravdový kouzelník ... Děkujeme, užily jsme si to obě :-)

28.07.2015, 8. 5. 2015, Jana a Marek

Výborný fotograf, skvělé nápady a doporučení, bezchybná spolupráce a podpora zároveň. Lukáši, děkujeme! Lépe jsme zvolit nemohli:-)

23.07.2015, Market a Lukáš

Víte, jak se říká nezapomenutelný den, ten svatební, jo ale uteče jak voda, půl roku nebo dokonce rok plánování a je pryč. Takže když si ten den chcete zopakovat, nebo si ho za pár let znova prožít pozvěte si na focení Lukáše, věřte že nebudete litovat. Jeho fotografie Vám ten den připomenou a to do detailu. Příjemné vystupování, legrace během focení a vůbec další superlativy no prostě musíte zažít. My za sebe moc Děkujeme...

09.06.2015, Sylva a Aleš

Moooc děkujeme za nádherné fotky,příjemnou spolupráci a skvělý nevtíravý přístup.Prostě nelze jinak než doporučit,byli jsme nadšení.Pokud ještě nějaké focení například s dětmi,rodinné apod.určitě u Lukáše.Ještě jednou moooc děkujeme.Sylva a Aleš s rodinkou ;) ;) ;)

31.05.2015, Věrka a Vašek

Z našich luxusních fotek jsme naprosto nadšení. Lukáš je prostě profík a fotí nejkrásnější fotky na světě. I spolupráci s dětmi má zmáknutou. Moc a moc děkujeme.

22.04.2015, Kasia & Standa

Příští focení jedině s Lukášem :) Svatba to nebude, z té už máme úžasné fotky; snad se brzy naskytne další příležitost. Nelze nic, jen doporučit! :)

21.04.2015, jasio & maja

Fotky jsou velmi krásné a výjimečné. Oceňujeme profesionální a hlavně pohodový přístup. Klobouk dolů před Lukášem, dokázal skoro nemožné - nadchnul a zapojil malého tvrdohlavce k focení. Děkujeme!

27.01.2015, Anička a Lukáš

Móc chválím Lukáše dělá přenadherné fotky prostě DOKONALOST.

15.11.2014, Petra a David

Jak začít.... myslíme, že už se budeme asi opakovat, ale spolupráce a ochota perfektní, fotky nádherné, spokojenost maximální. Nejlepší z nejlepších. Fotky mají život, kdykoliv se na ně díváme jako kdyby jsme tam byli znovu. Kudy chodíme tam chválíme a doporučujeme :) Ten kdo by chtěl zachytit kouzlo fotek, originalitu nemá o čem uvažovat a volit Lukáše, nebudete litovat. Mockrát děkujeme za všechno!!! :)

30.10.2014, Pavel a Soňa

Musíme Lukášovi moc poděkovat za skvělou spolupráci a nádherný zážitek z našeho svatebního dne, který si díky jeho fotkám můžeme vždy připomenout, jedinečné nápady, super atmosféra. Naprosto úžasná spolupráce, přátelský přístup a nádherné fotky, které se velice líbí všem, kdo měl už příležitost je shlédnout. Naprosto perfektní. Moc děkujeme a doufáme, že se v budoucnu zase při nějaké příležitosti potkáme :-)

09.09.2014, Majka a Tom

Chtěli jsme mít na svatbě vše dokonalé a kouzelné a to se nám splnilo. Velkou zásluhu má na tom Lukáš, který na fotkách zachytil veškeré emoce a pocity nejen nás dvou, ale i ostatních svatebčanů. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni, stejně tak s naprosto skvělou spolupráci a přátelským přístupem. Děkujeme a doporučujeme :-)

13.08.2014, Barbara a Roman

Těžko vyjádřit na pár řádků, jak moc jsme byli s Lukášem spokojení. Přála bych každému zažít ten nepopsatelný pocit štěstí a dojetí zároveň, který jsem měla při pohledu na naši první fotku! I díky Lukášovi máme opravdu nádherné vzpomínky na naší svatbu. V den D se stal součástí naší rodiny! Všem vřele doporučujeme =o)

04.08.2014, Zuzka a Martin

Mužeme všem jen doporučit. Lukáš je vstřícný ,krásné,rychlé a kvalitní zpracování fotek, prosefionální přístup a pohodové focení :) Další fotky, už jedině u Lukáše. Jsme moc spokojeni. Děkujeme :))

20.07.2014, Jan a Danuta

Fotky Lukáše mluví za vše! Spokojenost se vším všudy. Dobrá spolupráce, sranda a ještě k tomu úžasné fotky.Lepšího fotografa pro nás svatební den jsme si nemohli přát. Děkujeme moc.

10.07.2014, Sonja

Very good Site, Keep up the fantastic work. Appreciate it.

01.07.2014, Šárka+Aleš

Focení bylo úžasné, máme nádherné fotky, které nám všichni chválí :). Velice profesionální přístup a ochota. Jde vidět, že to Lukáše moc baví a ten výsledek je pak vidět :). Moc děkujeme za nádherné fotky, které jsou nejkrásnější vzpomínkou na náš den :) Těšíme se do budoucna na další focení :)) Všem doporučujeme !!!!

05.06.2014, Lenka S.

Focení s Lukášem bylo skvělé a moc ráda na něj vzpomínám. Má opravdu zlaté ruce a vykouzlí z Vás oslnivou krásku a jeho fotky Vám budou dělat velkou radost! Doporučuji ho celým srdcem.

05.06.2014, Beata a Honzík

Také se přidávám k hodnocení. I když malý nespolupracoval jak bychom si přáli, fotky jsou úžasné a pana Lukáše vřele doporučuji :o) Když budeme chtít zase fotit tak je moje volba jasná. Děkujeme

28.05.2014, Lenka a Tonda Patkovi

Naprosto skvělý a profeionální přístup od první chvíle...super domluva, milé jednání a dokonalé fotky, které se jen tak nevidí... rádi bychom Lukáše jmenovali naším rodinným fotografem!!!! moc moc děkujeme :)

22.05.2014, Michaela a Petr

SKvělý přístup a spolehlivá domluva. Jsme moc spokojení. Fotky jsou nádherné, přestože počasí nám úplně nepřálo.Doporučujeme všemi deseti!!!

05.05.2014, Simona a Pavel

Jsme nadmíru spokojeni s přístupem a profesionalitou fotografa Lukáše, kvalitou a rychlostí zpracování fotografií. Máme velmi krásně zdokumentován náš velký den. Doporučení ani není třeba, neboť fotky mluví za vše.

24.03.2014, Martina M.

Ráda přidávám své reference, slova chvály a spokojenosti s výsledkem i samotným průběhem. Přes počáteční obavy z toho, jak focení sama zvládnu, jsem z výsledku nadšená. Lukáš z minima "vytřískal" maximum:-) Díky.

02.03.2014, Katka

Vřele všem doporučuji, Lukon je opravdu profi. Focení jsem si užívala nad očekávání. Fotky mají kouzlo a ještě ten den, jsem dostala fotečky upravené :) nadmíru spokojená, počítám do budoucna se svatbou ;)

26.12.2013, Martina a Tomáš Ciencialovi

S fotkama jsme neskutečně spokojeni, lepšího fotografa jsme si pro náš svatebni den vybrat nemohli :)

10.12.2013, Rosťa s Ninou a Sárinkou

Děkujeme Lukášovi za jeho profesionalitu a domácí atmosféru, fotečky jsou krásné. Příště lahvinku ale zajistím já :)

10.11.2013, Magda, Jirka a Eliška

I my se přidáváme k velmi pozitivnímu hodnocení a děkujeme za nádherné fotografie! Fotili jsme naší tříměsíční dcerku a tu pohodu kolem, která je opravdu, s ohledem na potřeby mimča třeba, si nemůžu vynachválit.

06.11.2013, FajnSzmeki

Focení, kterého jsme se vzhledem k živým povahám našich dvou ratolestí trochu báli, proběhlo naprosto úúúúúúžasně a výsledek je ještě lepší...prostě profesionální a při tom velice příjemný a přátelský přístup. Ještě jednou mooooc děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Můžeme všem vřele doporučit!

05.11.2013, Dorota a Radek

Úžasná spolupráce, Lukon je opravdu profesionál ;) Všem moc doporučujeme! ...a těšíme se na další focení ;)

22.10.2013, Magda a Karel

Lukonovi posíláme všech pět hvězd - ochota, radost, spolehlivost, inspirace a kvalita. Bylo to naše první společné focení a byli - jsme maximálně spokojení a nadšení.

20.10.2013, Peťa a Míša s Viktorkou

S Lukášem jsme byli naprosto spokojení. Focení mělo příjemnou uvolňující atmosféru. Umí si dobře poradit i s focením miminek, což bylo super :) Určitě vřele doporučujeme!

19.10.2013, Kristina a Mojmír Sedlářovi

S fotografem Lukášem jsme se potkali při našem prvním focení na svatební oznámení, v motorkářském duchu. Už tehdy jsme si ho oblíbili nejen jeho kreativitou focení, ale také přístupem a ochotou. Z našeho svatebního dne máme úžasné vzpomínky a ještě hezčí foto-vzpomínky. Tyto naše 2 zkušennosti nás utvrdily, že naše spolupráce nebyla určitě poslední :-)

30.09.2013, Beata, Jirka a Julinka

Když mně napadne že se budeme fotit vždy mně napadne ozvat se Lukášovi,občas mám smůlu protože je tak dobrý a někdo si ho zamluví dřív jako při mé svatbě..Moc se mi líbí jeho práce a i atmosféra při focení. Takže brzy zase nafocenou :)Lukáše bych doporučila každému kdo má rád zajímavé a nápadité fotky.Pokaždé mně jeho práce ohromí.

23.09.2013, Lucka a Rosta

S Lukášem jsme prožili jedno krásné pozdní odpoledne, ze kterého vzešly nádherné fotky a úžasné vzpomínky. Moc děkujeme, užili jsme si to.

27.08.2013, Mariola a Jirka

Touto cestou chceme vyjádřit velký dík za perfektní výsledek Lukášovy práce. Už i focení byl velký zážitek, i my věci neznalí jsme poznali, že před námi stojí člověk, který své práci rozumí a jeho fotky to jen potvrdily. Ještě jednou dík.

27.08.2013, Šárka Biedrowska

Super akční odpoledne. Jsem maximálně spokojena prostě super bomba. No myslím, že to ani slovy vyjádřit nejde to si musí člověk zažít a pak pochopí. :) Jsem hrozně moc spokojena a budu se těšit na další spolupráci. :) Doporučovat budu jen a jen tady Pana fotografa :) holky budou mít krásnou vzpomínku :) Přeji hodně spokojených zákazníků jako jsem já ;-)

06.08.2013, Maruška a Noah

Lukáš mě a mého (nyní 8 měsíčního) syna fotil již dvakrát a jeho služeb si nemůžu vynachválit. Je to profesionál se skvělými nápady a s velkou trpělivostí (která je při focení miminek nezbytná). S výslednou prací jsme stoprocentně spokojeni a všem, nejen maminkám, vřele doporučuji!!!

18.07.2013, Tomáš & Gabriela Haltofovi

Při výběru profesionálního fotografa na náš svatební den jsme měli ihned jasno. Po předchozích referencích a doporučení jsme si vybrali právě Lukáše jako fotografa. Fotil nám kompletně celý svatební den včetně příprav, snídaně, vykoupení nevěsty, obřad, portrétní fotky, zábavu na oslavě atp. Výsledkem byly úžasné a velmi zajímavé fotografie. Pokud v budoucnu budeme s manželkou potřebovat foto dokumentaci určité důležité chvíle, nebudeme váhat ani vteřinu. Děkuji Lukáši mnohokrát za tvou ochotu, profesionalitu a spoustu nápadů při focení. Vážně to stálo za to a výsledek je LUXUSNÍ! :)

09.07.2013, Radovi

Se omlouvam, ze píši tuhle recenzi až teď, ale nebyl jsem schopný se k tomu dokopat, za což se Lukášovi omlouvám. Lukáš je profesional ve všech směrech a jeho budocnost jako fotograf je teprve v plenkách a určitě o něm ještě hodně uslyšíme nejen v okruhu znamych a našeho kraje. Ma osobni a originalni přístup, trpělivý a výsledky jsou lepší než by člověk čekal. Pohodař, jaký se často nevidí a my hodnotíme jeho práci víc než výborně. Prostě same superlativa a všem muzeme jen doporučit.

10.05.2013, Larysch Tomáš

Pokud hledáte fotografa pro zachycení vaších krásných chvil, není jiná volba než Lukáš =). Ještě jednou díky za krásné fotečky.

03.05.2013, Lenka Radová

Maximální spokojenost,Lukáš je profesionál,milý a přijemný člověk,klidný a proto i focení miminek probíhá naprosto skvěle.Určitě se na focení ozvem zase.

29.04.2013, Honza

Je prostě špička :-D už jsme fotili s dětmi 2x a vždy to bylo famozní :-D a výsledky jsou extra, jen je zde nevidím :-D Velká chvála na Lukáška!!!!!!!!§

29.04.2013, Linda

Také se přidávám k ostatním kladně hodnotícím. Spolupráce s Lukášem byla velmi příjemná, atmosféra uvolněná. Má trpělivost a výsledek stojí za to. Budu se těšit na další spolupráci.

28.04.2013, Nikol

Ahoj s Lukášem se nám pracovalo velice dobře, nejednou jsme využili jeho služeb a doufáme, že si udělá čas i příště! Fotky jsou nádherné a sklízejí jen samou chválu! Vřele doporučujem všem ;-)

22.04.2013, A&R&M

Focení s Lukášem bylo plné pohody a bez stresu :).Má spoustu skvělých nápadů, je milý, příjemný a profesionální. Není nic co by jsme mohli vytknout. Jeho výsledná práce byla vždy skvěla! Těšíme se na další spolupráci ;).

20.04.2013, Nina a Sára

Naprostá spokojenost ve všech směrech,obě jsme si to s dcerou užily.Máme na památku krásné fotky!Lukáš je profík,fotky byly hned a tak ráda doporučuji známým :-)ještě jednou děkujeme.

16.04.2013, Ingrid + Lukáš + Sebastianek :)

Lukáš je perfektní fotograf. Jsme rádi, že jsme narazili právě na něj. S jeho prací jsme byli maximálně spokojení, udělal nám krásné těhu fotky a už se nemůžeme dočkat na další foceníčko - naší svatby :) Vřele doporučujeme !!! :)

16.04.2013, Jarda

Perfektní fotograf který své práci rozumí, a ví jak ji dělat. A navíc neustále v pohodě a s úsměvem. Vřele doporučuji všem kdo chtějí krásné fotky.

15.04.2013, Žaneta

Dokonalost. Tak bych zhodnotila práci a přístup Lukáše k jeho focení. Fotila jsem se u něj, těhotná sama i s partnerem a focení bylo super. Ještě nás čeká focení s prckem a už se těšíme. Chci fotografie a Luki ví, jak se opravdové fotky dělají:)

14.04.2013, Martina Ilovičná

Lukymu moc děkujem za fotky. Focení bylo super i přes to, že jsem nevěděla jak se tvářit a měla jsem strach z toho jak budu vypadat Luky dokázal vykouzlit naprosto úžasné fotky. Všem se strašně moc líbí a každý nám je chválí. Lukyho doporučuji každému.

13.04.2013, Diana Schoupalová

Velká spokojenost, super spolupráce, určitě doporučuji!

12.04.2013, Michaela Kadlecová

Ahoj,je těžké vyjádřit slovy jak moc jsme byli s fotografem spokojeni...Profesionální přístup, výběr míst pro focení, rychlé zpracování fotek, již 2 den jsme měli fotky. Fotky jsou opravdu nádherné!! Ještě jednou děkujeme a DOPORUČUJEME VŠEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ MÍT NEJKRÁSNĚJŠÍ VZPOMÍNKU ZACHYCENOU TÍM NEJPROFESIONÁLNĚJŠÍM ZPŮSOBEM A MĚLI U SEBE ČLOVĚKA, KTERÝ VÁM I VE CHVÍLI STRESOVÝCH SITUACÍ VYKOUZLÍ ÚSMĚV NA TVÁŘI :)

22.02.2013, Pavla

Focení s Lukym probíhalo v naprostém klídečku a pohodičce, je velice milý, profesionální i ochotný a je nutno podotknout že i výsledné fotky stojí opravdu za to. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci :)

Přidat referenci