ALISRUN 2021

2021-09-19

Je tu sobota 18.9.2021 a já se budím do studeného rána a vyjíždím směr Bystřice. Slíbil jsem podpořit a svým okem zachytit akci ALISRUN. Ještě v autě lítají všude myšlenky na postel a teplou peřinu, ale jakmile vystoupím z auta od prvního příchodu tuším, že to nebude jen tak obyčejná akce a že zde můj objektiv bude řvát štěstím z hýřících emocí kolem :O. Atmosféra prostě úžasná a já jen mohu litovat, že se mnou nemohl jet můj syn. Skoro bych řekl, že něco takového by měl naordinovat každý rodič svému dítěti, jak po stránce fyzické tak duševní (pomáhat druhým se musíme učit už od mládí, to bez debat). Samozřejmě během dne na mě tato akce chrlí mnoho dobrých emocí, ale také i zamýšlení nad tím, že se mám dobře, až moc dobře, protože jsem zdravý a zdravá je i má rodina. Jako přidanou hodnotu zjišťuji, že dokážu sníst 4 placky přímo z blachi ze špyrkami a kysankóm a dále zvládat fotit :D

Málo kdy zde něco propaguji slovy, spíš mé fotky slouží k propagaci na jednotlivých serverech pořadatelů, ale dneska udělám další výjimku a i já zveřejním zlomek fotografií (můj výběr), abych podpořil a zároveň navnadil některé z Vás do příštího roku (možná se tam uvidíme, možná zaběhnu nějaký ten metr taky :D ).

Nakoukněte na stránky přímo pořadatele ALISRUN, kde je vše krásně popsáno (proč, jak a kdy) a nenechte si ujít příští ročník :) Přijďte podpořit dobrou věc a při jednom udělat něco pro sebe či děti.

Pár mých fotek v mém reportážním stylu zde a zbývající (a že jich tam je :O) určitě najdete na stránkách ALISRUN , nezapomeňte si dát like a příští rok Vám neunikne :)