Zuzka a Michal

My jsme valaši, jedna … ,aneb když dorazí kus Valašska k nám na Těšínsko.

Je sobota ráno, zrovna dojíždím k Zuzce, počasí nic moc. Předpověď nevypadá nijak růžově, bude to dneska zajímavé, říkám si. Hned z rána na malou chviličku vytahuji ven Zuzčiny nádherně bílé šaty, neobejde se to bez doprovodného pohledu nevěsty, když jí berete do deště to nejvíce sledované z celého dne. Pár stromo-šatovek, kdy jsem se vyhýbal blátu a kalužím a je to v cajku, nafoceno, bezpečně vráceno. Že by počasí hrálo takovouto roli v dnešním dni a mohlo se podepsat na náladě ?

Bez obav, dneska to opět nepřichází v úvahu. Už od rána panuje všude skvělá nálada. V luftě je cítit kvalitní poctivá slivovička, dobře naladění svatebčané a dva zamilovaní lidé, kteří to dnes oslaví po svém a zhruba v poledne si řeknou na celý kostel hlasité ANO. No nebudu se moc rozepisovat, jde tu přece jen o fotky, prostě Zuzka a Michal zvládli celý den včetně portrétního focení v ruce s deštníkem s přehledem, a tak mohly vzniknout fotografie s akční podzimní atmosférou. Děkuji každopádně i svatebčanovi Jirkovi za velice profesionální služby házeče listí, rozesmívače a nasvětlovače (takový ten valach 3v1). A děkuji také samozřejmě svatebčanům za skvělou atmosféru.

Málem bych zapomněl ! Ještě bych mohl povyprávět o tom, jak před nás, ze stromu, dopadl kaštan … . Ale víte co ? To už koukněte sami :D

Novomanželům přeji hodně štěstí a lásky po celý zbytek společného života a samé pohodové lidi kolem sebe, jako doposud :)